Новости | Дніпропетровський художній музей вп'яте влаштовує «Ніч музеїв»
Выпуск журнала:
muzey У ніч з суботи 16 травня на неділю 17 травня ДХМ прийматиме гостей з 18:00 до 22:30, приєднуючись до щорічної мистецької акції "Ніч музеїв", приуроченої до професійного свята – Міжнародного Дня музеїв.

 

Міжнародна Рада музеїв ICOM для «Ночі музеїв-2015» запропонувала таку тему – «Музеї заради сформованого суспільства». Музеї усього світу мають сприяти обізнаності суспільства про наслідки діяльності людини на нашій планеті, а також підштовхувати суспільство до думки про нагальну необхідність цілком змінити його економічну та соціальну моделі. Заради збереження нашої планети люди мають стати менш марнотратними, більше опікуватися природним середовищем і розумно використовувати біоресурси, виявляючи повагу до всіх живих систем Землі.

Цій темі й буде присвячено «Ніч музеїв» у Дніпропетровському художньому музеї. В рамках міжнародної акції нашими партнерами цьогоріч виступають: Музей українського живопису, технічний музей «Машини часу», Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, Університет митної справи та фінансів і ДНУ ім. О. Гончара, а також дизайнерка Юлія Жук спільно з модельним агентством «Modernline».

З 18:00 до 20:00 вхід до Художнього музею вільний.

О 18:00 на ґанку гостей зустрінуть своїм виступом барабанщиці народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Університету митної справи та фінансів і ДНУ ім. О. Гончара.

О 18:15 відкриваємо оновлену постійну експозицію «Українське та російське мистецтво кінця XVII – початку ХХ століття» (ІІ поверх).

В експозиції знову можна помилуватися творами видатних миcтців: І. Айвазовського, І. Шишкіна, І. Рєпіна, В. Маковського, М. Пимоненка, К. Костанді, П. Нілуса, С. Васильківського, М. Башкірцевої.

Щопівгодини наукові співробітники проводитимуть оглядові екскурсії новою експозицією.

З 18:30 до 19:00 запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «На грані» та творчу зустріч з художницею Анною Єгоровою (ІІІ поверх).

Виставка Анни Єгорової відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності.

З 21:00 до 22:30 вхід за квитками (вартість – 100 грн).

Гостей музею очікує виставка-концерт «Буденні справи Попелюшки», присвячений всесвітньо відомій оперній співачці Чечілії Бартолі. Автор виставки - художник Олексій Вовк – проведе ексклюзивну екскурсію, що супроводжуватиметься концертом провідних солістів Будинку органної та камерної музики, а також демонстрацією проекту дизайнерки Юлії Жук.

 

До уваги журналістів!

О 18:30 запрошуємо представників ЗМІ відвідати спеціальну екскурсію цокольним поверхом музею «Ремонт музею».

вул. Шевченка, 21

Тел. 744-60-35, 47-33-38

artmuseum.dp.ua

 


Читать номер Online

Бесплатная подписка


+1